لیست سفارش
مجموع: 0 ریال
0
لحاف، ملحفه و پارچه
نوزاد و نوجوان
پتو
تشک
بالش
حوله
آشپزخانه و لوازم دکوری
قوانین و مقررات فروش آنلاین
قانون و مقررات فروش اینترنتی
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های لایکو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های لایکو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات لایکو استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به لایکو ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که لایکو به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

امکان تعویض کالا
در صورت خرید اینترنتی محصولات لایکو و پس از دریافت محصول در صورتیکه مشتریان عزیز درخواست تعویض کالا با کالای دیگری را داشته باشند این امکان (پس از هماهنگی های لازمه) تا 48 ساعت پس از دریافت کالا امکانپذیر خواهد بود.هزینه تعویض کالا بعهده مشتری میباشد.
با توجه به بهداشتی بودن محصولات گروه لایکو امکان تعویض درصورت باز شدن بسته بندی و استفاده از کالا مقدور نمیباشد .
خدمات پس از فروش
تمامی اجناس خریداری شده در سایت فروش اینترنتی لایکو دارای گارانتی 6 ماهه بوده و در صورت ایجاد هرگونه آسیبی در شستشو (در صورت رعایت دستورالعمل شستشو مورد تایید شرکت) خدمات پس از فروش شرکت لایکو پاسخگو مشتریان خواهد بود.

تضمین اصالت کالا
تمامی محصولات ارائه شده در سایت فروش اینترنتی لایکو مورد تایید شرکت بوده و قبل از ارسال کنترل های لازمه جهت سلامت کالا صورت میپذیره و در صورت وجود مشکلات در اجناس خدمات پس از فروش شرکت پاسخگوی مشتریان محترم خواهند بود.
اطلاعات تماس
+98 21 2284 94 94
پشتیبانی فروش اینترنتی:
+98 21 8888 76 35
تهران - خیابان پاسداران
نگارستان پنجم - پلاک 3
©2017 LAICO Co., All Right Reserved