لیست سفارش
مجموع: 0 ریال
0
لحاف، ملحفه و پارچه
نوزاد و نوجوان
پتو
تشک
بالش
حوله
آشپزخانه و لوازم دکوری
رویدادها
سبک مدیریتی گروه "لایکو" و "چاپرنگ" تولید "آرامش" است
این موضوع در بازدید استاندار آذربایجان شرقی و مدیران صنعتی و اقتصادی از شرکت چاپرنگ مطرح شد.
خانه تبریز: استاندار آذربایجان شرقی در صدر تیم اقتصادی و صنعتی از گروه کارخانجات چاپرنگ لايكو بازدید کرد و مدیریت آنها در تولید انواع کالای خواب و رنگرزی پارچه را ستود. دکتر خدابخش استاندار آذربایجان شرقی در این بازدید با هیات همراه مدیران صنعتی و اقتصادی از سالن ها، خطوط تولید، انبارهای محصولات و طرح توسعه این کارخانه معظم بازدید و در گفتگو با مدیران این شرکت، جو روانی مثبت حاكم بر فضای کارخانه را ستود و سبک مدیریتی این گروه را تولید "آرامش" برای کارگران و مشتریان دانست. همچنین مهندس شاکر و مدیران کارخانه هم طی گفتگویی با گلایه از وضعیت صنعت نساجی در ایران و وجود قاچاق کالای خواب و واردات آن از کشورهای ترکیه و چین، کاهش توان خرید مردم را یکی از مولفه های اصلی رکود بازار صنعت نساجی و کالای خواب دانسته و با ابراز نگرانی از سختگیری و مطالبه بیش از روال منطقی مالیات از این شرکت خاطر نشان کردند دولت نباید در شرایط فعلی اقتصادی با مطالبه مالیات های کلان، واحدهای تولیدی را به مشکل بیاندازند بلکه در چنین شرایطی اگر واحد تولیدی بتواند وضعیت خود را سرپا نگه دارد کار بزرگی برای آرامش کشور و حفظ اشتغال جوانان آن انجام داده است و بدون شک این امر نیازمند توجه و تدبیر مسئولین است.
مهندس شاکر در عین حال از استاندار آذربایجان شرقی خواست در این خصوص، حمایت خود را ازواحدهای تولیدی برندارند.
بر اساس این گزارش این کارخانجات به منظور رنگرزی و چاپ پارچه در سال ۷۱، تأسیس و در خرداد ۷۴ در زمینی به وسعت ۱۰ هکتار و ۳۲۰۰۰ متر مربع زیربنا در دوره استانداری دکتر عبدالعلی زاده با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی به بهره برداری رسیده است.
کارخانه چاپرنگ سالانه ۱۰ میلیون متر طولی ظرفیت داشته و بسته به نیاز بازار میزان تولید آن متغیر است، 55٪ از تولید کارخانه چاپرنگ مورد مصرف در کارخانه لایکو قرار گرفته و مابقی مربوط به سفارشات بازار است. ظرفیت اسمی کارخانه لايكو نیز روزانه 4 الی 5 هزار دست لحاف یک و دو نفره بوده اما در حال حاضر تولید روزانه آن پایین تر از این ظرفیت است. بخشی از دوخت نهایی لحاف‌های تولیدی درون کارخانه انجام میشود و مایقی طی قراردادهایی به صورت کارمزدی برون سپاری می شوند و فقط کنترل کیفیت و بسته بندی در کارخانه فوق انجام می گیرد
این کارخانجات که اقدامی بی نظیر با احداث گلخانه و پرورش انواع گل و ایجاد باغ پرندگان، اقدامی جالب در آشتی با محیط زیست خلق کرده است، دارای یک تصفیه خانه ای با ظرفیت روزانه ۸۰۰ متر مکعب می‌باشد که آب خروجی از بخش چاپ را به روشهای بیولوژیکی و شیمیایی تصفیه نموده و به بخش کشاورزی تزریق می‌نماید.
تجهیز این کارخانجات به تصفیه خانه موجب اخذ استاندارد CF شده است که لازمه آن استاندارد ISO۱۴۰۰۰ مربوط به صنایع دوستدار محیط زیست گردیده است.
کارخانجات چاپرنگ و لایکو در مجموع دارای 390 شاغل است که در شیفت کاری مشغول به فعالیت می باشند.
شایان ذکر است، گروه لايکو هم اکنون نزدیک به نیم قرن سابقه فعالیت تولیدی و بازرگانی همچنان با حفظ و ارتقا کیفیت محصولات خود با ثبت برندهای خوشنام چاپرنگه، ویوانا، دیزین کالرز، پرک، آبی جین
کانن در عرصه تولید، توزیع و فروش کالای خواب و منسوجات خانگی به فعالیتهای خود ادامه می دهد.


اطلاعات تماس
+98 21 2284 94 94
پشتیبانی فروش اینترنتی:
+98 21 8888 76 35
تهران - خیابان پاسداران
نگارستان پنجم - پلاک 3
©2017 LAICO Co., All Right Reserved