لیست سفارش
مجموع: 0 ریال
0
لحاف، ملحفه و پارچه
نوزاد و نوجوان
پتو
تشک
بالش
حوله
آشپزخانه و لوازم دکوری
گروه لایکو
معرفی گروه لایکو

لایکو
کلمه لایکو ترکیبی صد در صد ایرانی از دو کلمه " لای " به معنی پارچه ابریشمین و " کو " مخفف (کوی) به معنی کوی ابریشم مبیاشد.
لای : نوعی از بافته ابریشمی که از چین آورند و در ملک گجرات ( هند ) نیز بافته شده و در آن الوان باشد و ساده نیز بسازند .

معرفی گروه لایکو
گروه لایکو فعالیت خود را با تاسیس شرکت لایکو( ایران لایی) در خرداد ماه 1355 با هدف تولید انواع کالای خواب و منسوج نبافته آغاز کرد.
کارخانه ایران لایی , از ابتدا با ظرفیت 1500 تن تولید انواع لایی صنعتی , کالای خواب و منسوجات خانگی کار خود را شروع و بدلیل کیفیت کالاهای تولید شده توانست مشتریان زیادی را جذب و محصولات تولیدی خود را توسط فروشگاه های زنجیره ای , نمایندگان و عاملین فروش در سراسر ایران مستقیما به مصرف کنندگان عرضه نماید.
در سال 1371 با هدف تکمیل زنجیره تامین و توسعه گروه کارخانجات لایکو , شرکت چاپرنگ در زمینی به وسعت 11هکتار تاسیس و بلافاصله با خرید ماشین آلات به روز و مدرن خط رنگرزی و چاپ و تکمیل این مجموعه در مدت 16 ماه کاری, نصب و راه اندازی شد.
گروه لایکو هم اکنون با بیش از 43 سال سابقه فعالیت تولیدی و بازرگانی همچنان با حفظ و ارتقا کیفیت محصولات خود با ثبت برندهای خوشنام چاپرنگ/ ویوانا / دیزین کالرز/ پرک / آبی جین / کانن در عرصه تولید, توزیع و فروش کالای خواب و منسوجات خانگی به فعالیتهای خود ادامه میدهد.
رسالت گروه لایکو :
مدیران ، مسئولین و کلیه کارکنان گروه لایکو با نگرش تمرکز بر رضایت مشتری اعتقاد دارند محور اصلی موفقیت ما در گرو رضایتمندی مشتریان است لذا گروه لایکو از طریق طراحی ، تولید و ارائه محصولات با کیفیت ، روزآمد و متنوع با استفاده از فناوریهای پیشرفته و سرمایه های انسانی مجرب و با توجه خاص به مسئولیت اجتماعی خود در زمینه حفظ محیط زیست و ارتقاء کیفیت زندگی بعنوان حق همه انسانها در راستای جلب رضایت شهروندان کشور عزیزمان ایران زمین گام بر میدارد .
در این راستا گروه لایکو برای دسترسی آسان‌تر مشتریان در هر نقطه از کشور عزیزمان، اقدام به راه اندازی وبسایت فروش آنلاین نموده تا علاوه بر دسترسی آسان، کالایی با کیفیت و درخور یک خانواده ایرانی را با هزینه‌ای مناسب در اختیار ایشان قراردهد.
در این وبسایت می‌توانید کالای خوابی استاندارد و با کیفیت ، ملزومات یک آشپزخانه مدرن ایرانی و هر آنچه در منزل خود نیاز دارید را تهیه و برای سهولت در حمل و نقل درب منزل تحویل بگیرید.
اطلاعات تماس
+98 21 2284 94 94
پشتیبانی فروش اینترنتی:
+98 21 8888 76 35
تهران - خیابان پاسداران
نگارستان پنجم - پلاک 3
©2017 LAICO Co., All Right Reserved